درباره شرکت تاپ جنسیس

ما تیمی از افراد متخصص با ایده های خلاق هستیم !

گروه آفرینش برتر (تاپ جنسیس) به عنوان یک شرکت تولیدی،صنعتی و بازرگانی در زمینه طراحی و ساخت اسکنر ۳بعدی از سال ۱۳۹۵ در پارک علم و فناوری استان یزد شروع به فعالیت کرده است .

ما که هستیم؟

ببینید چگونه این کار را می کنیم!

تناسب اندام و ورزش

ما توانایی اندازه گیری های بدن را برای محاسبه چربی های بدن با دقت فوق العاده بالا داریم. متخصصین تناسب اندام می توانند از مدل ۳d برای برجسته کردن تغییرات شکل و یا تعیین اهداف استفاده کنند.

پزشکان تغذیه

اندازه گیری های بدن با بیماری های چاقی مرتبط هستند، که پزشکان برای ارزیابی و طبقه بندی خطر می کنند. متخصصان تغذیه کاهش وزن را به صورت دقیق دنبال می کنند.

صنعت مد و لباس

ما برای تولید کنندگان صنعت مد( لباس و کفش) ابزاری جاگزین و سازگارتر و مناسب تر و دقیق تر از متر داریم. همچنین ما برای پیش بینی خرده فروشان میتوانیم اندازه مناسب بدست اوریم

نظرات مشتریان

رضایت شما نقطه قوت ماست !!

در این قسمت رضایت مشرتیان مارا مشاهده میکنید .ما با تاپ جنسیس نهایت رضایت را به وجود می آوریم .اندازه گیری دقیق و دقت بالای دستگاه ما تا کنون خرسندی تمام مشتریان را کسب کرده است چرا که ما قادریم نهایت دقت را به شما عرضه نماییم.

من دوسال پیش اولین دستگاه رو از شرکت تاپ جنسیس خریداری کردم و خیلی هم راضی هستم و به خاطر اینکه تمام دیتاهایی که میده قابل استفاده هست و تموم اطلاعات رو ذخیره و بایگانی میکنم و بصورت نمودار در طول زمان بهشون نشون میدم و الان هم که عمارات اومدم دوباره یه دستگاه تاپ جنسیس رو به باشگاه بینوس اووردم و تا الان خیلی استفاده مفید ازش داشتم

آقای کریمی
مربی باشگاه بدنسازی بینوس امارات